Series
Ratings
22
Worlds WithinRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5