Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5