Titles you rated
SerendipityRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0