Movies
Ratings
47
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 0.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 1.5