Movies
Ratings
842
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Air BudRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
An Unfinished LifeRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 2.0
Black AdamRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
Dog GoneRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
The Quiet GirlRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 2.0