Titles you rated
HierarchyRated ★ 0.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
Twinkling WatermelonRated ★ 2.5- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0
Europe Outside Your Tent: SpainRated ★ 2.5
Europe Outside Your Tent NorwayRated ★ 4.0
Europe Outside Your Tent Season 1Rated ★ 4.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 2.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 5.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Missing: The Other Side 2Rated ★ 3.5
The Good Detective Season 2Rated ★ 2.5