Titles you rated
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5- 인간실격 : 내가 만약 죽는다면Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Files of Young Kindaichi Season 2Rated ★ 4.0- 마지스카 학교 1Rated ★ 2.0
- Gokusen SpecialRated ★ 4.0
- 쿠도 신이치에게 도전장Rated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 4.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0