Titles you rated
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
Secrets in the LatticeRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
My First First Love Season 2Rated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 4.5
My First First LoveRated ★ 3.0
Touch Your HeartRated ★ 3.5
Before Some RiseRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0