Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0