Movies
Ratings
421
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 1.5
UpgradeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0