Titles you rated
The FatherRated ★ 3.5
Richard JewellRated ★ 4.0
Mask WardRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.5- Brand of EvilRated ★ 3.0
- Emperor&Empress Meiji and the Sino-Japanese WarRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The Limehouse GolemRated ★ 3.0
Tora-san, Wish You Were HereRated ★ 4.0
Death WishRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
BushidouRated ★ 3.0
When the Last Sword Is DrawnRated ★ 3.5
Sword of DesperationRated ★ 3.5
The Devil's BalladRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
BrimstoneRated ★ 2.0
National VelvetRated ★ 4.5
The TruthRated ★ 3.0
Young and InnocentRated ★ 3.0