Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
ThoroughbredsRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.5
SplitRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
AlonersRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.0