Titles you rated
UnorthodoxRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Honey and CloverRated ★ 5.0
- おせんRated ★ 5.0
- 정의의 아군Rated ★ 4.5
MaidRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The CircleRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.5