Movies
Ratings
976
The Big LebowskiRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Cruel & UnusualRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 3.5
TallulahRated ★ 3.5
In the Name of the FatherRated ★ 4.5
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 5.0
Only the BraveRated ★ 4.5
The UntouchablesRated ★ 4.0