Titles you rated
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.0- CenerentolaRated ★ 3.5
- Futabasou no YujinRated ★ 4.0
- La Petite FadetteRated ★ 4.0
- The Amazing Howard HughesRated ★ 3.5
- SNOW QUEENRated ★ 0.5
The Game of Business CardRated ★ 3.5- Love ExposureRated ★ 4.0
- Hana's Miso SoupRated ★ 4.0
Lupin the Third: Bye Bye Liberty CrisisRated ★ 3.5
Aoi Hitomi to NuageRated ★ 3.5
The Soup of HeavenRated ★ 4.5- BREAKING THE CODERated ★ 4.5
- フェイク 京都美術事件絵巻Rated ★ 4.5
- ReifezeugnisRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- 筆談ホステス ~母と娘、愛と感動の25年。届け!わたしの心~Rated ★ 3.5
- DEATH NOTERated ★ 4.0
HagetakaRated ★ 5.0
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 4.5