Movies
Ratings
1309
The DepartedRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 3.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Collateral BeautyRated ★ 2.0
Bad Boys IIRated ★ 2.0
ElvisRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Me TimeRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Seoul VibeRated ★ 2.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
The NorthmanRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5