Series
Ratings
77
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0