Movies
Ratings
516
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
HerculesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Hypnosis Mic: Division Rap Battle MovieRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0