Movies
Ratings
288
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0