Titles you rated
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
블리치Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0