Titles you rated
Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of DimensionsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0
Revolutionary Girl Utena: The Adolescence of UtenaRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 3.0
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 4.0
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 4.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.5
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
PROMARERated ★ 4.0