Titles you rated
- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 3.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
Zoku OwarimonogatariRated ★ 3.5- Owarimonogatari IIRated ★ 4.0
- KoyomimonogatariRated ★ 3.5
OwarimonogatariRated ★ 4.0- TsukimonogatariRated ★ 4.0
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.5
NisemonogatariRated ★ 3.5- FINAL FANTASY VIIRated ★ 4.0
Lucky StarRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.0