Series
Ratings
133
Uchi No Bengoshi Wa Te Ga KakaruRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.5- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
A Man on the InsideRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0