Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Golden BrideRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 1.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 0.5
Women of the SunRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5