Movies
Ratings
106
La La LandRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
She's Out of My LeagueRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0