Movies
Ratings
46
AquamanRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0