Titles you rated
Stuart LittleRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0