Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0