Movies
Ratings
121
Nanny McPheeRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 3.0
OseamRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 4.0