Series
Ratings
18
IRISRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0