Movies
Ratings
1572
August RushRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 3.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.5
a-ha: the MovieRated ★ 3.0
Runner RunnerRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 2.5
How to Be SingleRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
An Autumn's TaleRated ★ 3.0
ArbitrageRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 2.0