Movies
Ratings
394
Perfect DaysRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5