Series
Ratings
80
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 1.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0