Series
Ratings
21
Reply 1997Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0