Movies
Ratings
100
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The True Story of Puss 'n BootsRated ★ 0.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.0