Series
Ratings
18
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5- Engaged to the UnidentifiedRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5