Movies
Ratings
795
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The Great HypnotistRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5