Titles you rated
CassandraRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 0.5
Mask GirlRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0