Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
JugglersRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0