Series
Ratings
18
One Punch ManRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0