Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0