Series
Ratings
22
Secret GardenRated ★ 4.5- 원피스 4기Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5