Series
Ratings
143
Princess HoursRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 2.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 0.5
When the Weather is FineRated ★ 4.5
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
All About EveRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 0.5
49 DaysRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 2.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5