Titles you rated
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0- Baby's Day OutRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0