Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
IbelinRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Orion and the DarkRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
BlindRated ★ 1.5
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
DriveRated ★ 0.5
YoloRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0