Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Bride WarsRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
PicnicRated ★ 3.0
Silent NightRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5