Movies
Ratings
57
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 3.5
MarrowboneRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Fantasy IslandRated ★ 3.5
Captive StateRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 2.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Truth or DareRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0