Titles you rated
HappyendRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.0
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Last MileRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0