Titles you rated
At Eternity's GateRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
The HappeningRated ★ 1.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0