Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0